Reprezentujemy zupełnie nowy styl i nowatorskie podejście do współpracy z Klientem na rynku usług finansowych, księgowych, ubezpieczeniowych i nieruchomości.

Jako nieliczni wprowadzamy na rynek nie konkretny produkt, ale ekspercką, wielopłaszczyznową i profesjonalną usługę doradztwa. W nowy, zupełnie inny niż dotąd sposób, rozpoznajemy potrzeby Klienta i kreujemy dla nich rozwiązania. Powstają one w efekcie szczegółowej analizy sytuacji Klienta, a nie pod wpływem posiadanych w ofercie produktów ubezpieczeniowych i finansowych.

 

Misja

Działając niezależnie lub konsolidując możliwości naszych firm, w oparciu o profesjonalizm i wiedzę pracujących w nich specjalistów, analizujemy sytuację Klienta, by miał pełną świadomość swoich możliwości i zagrożeń.

Diagnozujemy problemy i poszukujemy dla nich najlepszych i najbardziej innowacyjnych na rynku rozwiązań.

Budujemy z Klientem relacje długofalowe, aktualizując okresowo stawiane diagnozy. Prestiż doradcy opieramy na pełnej szczerości i rzetelności w kontaktach z Klientem.

Suma doświadczeń – na rynkach finansów, usług księgowych, ubezpieczeń i nieruchomości funkcjonujemy od lat, poznając wszystkie mechanizmy związane z tymi branżami.

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy poznając te rynki w różnych jego aspektach. Zarówno z perspektywy pracowników innych firm, jak i prowadząc własną działalność w tym obszarze. Grupa Konsultingowa NOVUM powstała jako suma naszych doświadczeń i w przekonaniu, że jest to najlepsza forma działania na rynku. Daje możliwość swobody poszczególnym firmom w Grupie, ale także powoduje efekt synergii wszystkich naszych umiejętności, wiedzy i możliwości.

Świadoma decyzja – naszym zadaniem jest precyzyjna analiza sytuacji Klienta. Definiujemy wszelkie zagrożenia i szanse.

Wskazujemy, jak osiągnąć optymalne korzyści lub zabezpieczyć się przed ewentualnymi skutkami negatywnymi. Wspólnie z Klientem wyciągamy wnioski. Chcemy, by był w pełni świadomy rzeczywistości, w której się znajduje. Dopiero wtedy zaczynamy rozmowę o produktach najlepiej dopasowanych do zdiagnozowanej razem z Klientem sytuacji.

Długofalowe relacje – mamy świadomość jak istotna jest trwała współpraca z Klientem.

Analiza jego sytuacji wymaga okresowych aktualizacji. Przyszłość niesie bowiem ze sobą zmiany. Pojawiają się nowe zdarzenia losowe, jak i inne, ulepszone produkty finansowe, rozwiązania prawne czy ubezpieczeniowe. Trzymamy rękę na pulsie i w odpowiedniej chwili reagujemy. Dajemy w ten sposób Klientowi poczucie bezpieczeństwa.

Kompleksowa oferta – nasza Grupa to cztery wyspecjalizowane firmy. Działają w różnych obszarach finansów i ubezpieczeń.

Razem tworzymy zespół profesjonalistów w określonych dziedzinach. Działamy niezależnie lub konsolidujemy naszą wiedzę w zależności od potrzeb Klienta. W efekcie tworzymy kompleksową ofertę opartą na najlepszych, dostępnych na rynku europejskim rozwiązaniach.